Ankara Beypazarı Arası Kaç KM

Ankara Beypazarı arası kaç km; yazımızda öncelikle Ankara ve Beypazarı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ankara Beypazarı arası kaç km? Ankara Beypazarı arası kaç saat? Ankara Beypazarı yol tarifi? Ankara Beypazarı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ankara ile Beypazarı İli Hakkında Genel Bilgiler

Ankara ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 25.632 km2’dir. Ankara ilçesinin coğrafi konumu ise 39.933333°N 32.866667°E GPS koordinatlarıdır.

Beypazarı ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Beypazarı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,697 km2dir. Beypazarı ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 10′ 5.5812” Kuzey ve 31° 55′ 13.5876” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ankara Beypazarı Arası Kaç KM

Ankara Beypazarı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 105 km’dir. Ankara Beypazarı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 90 km’dir.

Ankara Beypazarı Arası Kaç KM

Ankara Beypazarı Arası Kaç Saat

Ankara Beypazarı arası kaç saat; Ankara Beypazarı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 105 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Ankara Beypazarı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Ankara Beypazarı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 90 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Ankara Beypazarı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ankara Beypazarı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 105 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ankara Beypazarı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ankara Beypazarı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ankara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ankara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Beypazarı’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Beypazarı’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.