Ankara Bandırma Arası Kaç KM

Ankara Bandırma arası kaç km; yazımızda öncelikle Ankara ve Bandırma şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ankara Bandırma arası kaç km? Ankara Bandırma arası kaç saat? Ankara Bandırma yol tarifi? Ankara Bandırma arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ankara ile Bandırma İli Hakkında Genel Bilgiler

Ankara ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara ilinin yüzölçümü yaklaşık 25,437 km2’dir. Ankara ilinin coğrafi konumu ise 39° 56′ 0.1140” Kuzey ve 32° 51′ 35.0676” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bandırma ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Bandırma ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 755 km2dir. Bandırma ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 21′ 13.3416” Kuzey ve 27° 58′ 17.0580” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ankara Bandırma Arası Kaç KM

Ankara Bandırma arası mesafe karayolu ile yaklaşık 498 km’dir.

Ankara Bandırma Arası Kaç KM

Ankara Bandırma Arası Kaç Saat

Ankara Bandırma arası kaç saat; Ankara Bandırma arası mesafe karayolu ile yaklaşık 498 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Ankara Bandırma arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Ankara Bandırma Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ankara Bandırma arası mesafe karayolu ile yaklaşık 498 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 40 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ankara Bandırma Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ankara Bandırma arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ankara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ankara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bandırma’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bandırma’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.