Ankara Akçakoca Arası Kaç KM

Ankara Akçakoca arası kaç km; yazımızda öncelikle Ankara ve Akçakoca şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ankara Akçakoca arası kaç km? Ankara Akçakoca arası kaç saat? Ankara Akçakoca yol tarifi? Ankara Akçakoca arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ankara ile Akçakoca İli Hakkında Genel Bilgiler

Ankara ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara ilinin yüzölçümü yaklaşık 25.632 km2’dir. Ankara ilinin coğrafi konumu ise 39.933333°N 32.866667°E GPS koordinatlarıdır.

Akçakoca ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Akçakoca ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 380 km2dir. Akçakoca ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 5′ 17.4516” Kuzey ve 31° 7′ 26.3136” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ankara Akçakoca Arası Kaç KM

Ankara Akçakoca arası mesafe karayolu ile yaklaşık 273 km’dir. Ankara Akçakoca arası mesafe havayolu ile yaklaşık 190 km’dir.

Ankara Akçakoca Arası Kaç KM

Ankara Akçakoca Arası Kaç Saat

Ankara Akçakoca arası kaç saat; Ankara Akçakoca arası mesafe karayolu ile yaklaşık 273 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Ankara Akçakoca arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. Ankara Akçakoca arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 190 kilometredir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Ankara Akçakoca Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ankara Akçakoca arası mesafe karayolu ile yaklaşık 273 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 15 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 22 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ankara Akçakoca Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ankara Akçakoca arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ankara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ankara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Akçakoca’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Akçakoca’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.