İçeriğe geç

Amasya Düzce Arası Kaç KM

Amasya Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Amasya ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Amasya Düzce arası kaç km? Amasya Düzce arası kaç saat? Amasya Düzce yol tarifi? Amasya Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Amasya ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Amasya ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Amasya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Amasya ili yüzölçümü yaklaşık 5,690 km2’dir. Amasya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′59″K 35°41′11″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Amasya Düzce Arası Kaç KM

Amasya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 463 km’dir. Amasya Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 395 km’dir.

Amasya Düzce Arası Kaç KM

Amasya Düzce Arası Kaç Saat

Amasya Düzce arası kaç saat; Amasya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 463 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Amasya Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Amasya Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 395 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Amasya Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Amasya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 463 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 38 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Amasya Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Amasya Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Amasya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Amasya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.