Amasra Safranbolu Arası Kaç KM

Amasra Safranbolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Amasra ve Safranbolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Amasra Safranbolu arası kaç km? Amasra Safranbolu arası kaç saat? Amasra Safranbolu yol tarifi? Amasra Safranbolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Amasra ile Safranbolu İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Amasra ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Amasra ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 178 km2’dir. Amasra ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 44′ 49.2756” Kuzey ve 32° 23′ 7.9296” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Safranbolu ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Safranbolu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 750 km2dir. Safranbolu ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 14′ 57.5016” Kuzey ve 32° 40′ 59.2608” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Amasra Safranbolu Arası Kaç KM

Amasra Safranbolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 93 km’dir. Amasra Safranbolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 60 km’dir.

Amasra Safranbolu Arası Kaç KM

Amasra Safranbolu Arası Kaç Saat

Amasra Safranbolu arası kaç saat; Amasra Safranbolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 93 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Amasra Safranbolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Amasra Safranbolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 60 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Amasra Safranbolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Amasra Safranbolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 93 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Amasra Safranbolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Amasra Safranbolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Amasra’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Amasra’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Safranbolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Safranbolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.