Amasra Karabük Arası Kaç KM

Amasra Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Amasra ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Amasra Karabük arası kaç km? Amasra Karabük arası kaç saat? Amasra Karabük yol tarifi? Amasra Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Amasra ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Amasra ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Amasra ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 178 km2’dir. Amasra ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 44′ 49.2756” Kuzey ve 32° 23′ 7.9296” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ilinin yüzölçümü yaklaşık 4,103 km2dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41° 11′ 44.2356” Kuzey ve 32° 37′ 21.5544” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Amasra Karabük Arası Kaç KM

Amasra Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 km’dir. Amasra Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 65 km’dir.

Amasra Karabük Arası Kaç KM

Amasra Karabük Arası Kaç Saat

Amasra Karabük arası kaç saat; Amasra Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Amasra Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Amasra Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 65 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Amasra Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Amasra Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Amasra Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Amasra Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Amasra’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Amasra’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.