Alaçatı Çeşme Arası Kaç KM

Alaçatı Çeşme arası kaç km; yazımızda öncelikle Alaçatı ve Çeşme şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Alaçatı Çeşme arası kaç km? Alaçatı Çeşme arası kaç saat? Alaçatı Çeşme yol tarifi? Alaçatı Çeşme arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Alaçatı ile Çeşme İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Alaçatı ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Alaçatı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 55 km2’dir. Alaçatı ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 16′ 58.6524” Kuzey ve 26° 22′ 28.1244” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çeşme ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Çeşme ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 285km2dir. Çeşme ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 19′ 27.5160” Kuzey ve 26° 18′ 11.5740” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Alaçatı Çeşme Arası Kaç KM

Alaçatı Çeşme arası mesafe karayolu ile yaklaşık 9 km’dir.

Alaçatı Çeşme Arası Kaç KM

Alaçatı Çeşme Arası Kaç Saat

Alaçatı Çeşme arası kaç saat; Alaçatı Çeşme arası mesafe karayolu ile yaklaşık kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Alaçatı Çeşme arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

20 dakika

Otobüs ile;

30 saat

Alaçatı Çeşme Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Alaçatı Çeşme arası mesafe karayolu ile yaklaşık kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 1 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 2 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Alaçatı Çeşme Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Alaçatı Çeşme arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Alaçatı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Alaçatı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çeşme’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çeşme’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.