Akyaka Marmaris Arası Kaç KM

Akyaka Marmaris arası kaç km; yazımızda öncelikle Akyaka ve Marmaris şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Akyaka Marmaris arası kaç km? Akyaka Marmaris arası kaç saat? Akyaka Marmaris yol tarifi? Akyaka Marmaris arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Akyaka ile Marmaris İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Akyaka ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Akyaka ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 407 km2’dir. Akyaka ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 3′ 20.5272” Kuzey ve 28° 19′ 27.1380” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Marmaris ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Marmaris ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 906 km2dir. Marmaris ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 51′ 17.7660” Kuzey ve 28° 16′ 15.1608” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Akyaka Marmaris Arası Kaç KM

Akyaka Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 km’dir. Akyaka Marmaris arası mesafe havayolu ile yaklaşık 25 km’dir.

Akyaka Marmaris Arası Kaç KM

Akyaka Marmaris Arası Kaç Saat

Akyaka Marmaris arası kaç saat; Akyaka Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Akyaka Marmaris arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir. Akyaka Marmaris arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 25 kilometredir.

Özel araç ile;

40 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Akyaka Marmaris Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Akyaka Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Akyaka Marmaris Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Akyaka Marmaris arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Akyaka’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Akyaka’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Marmaris’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Marmaris’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.