İçeriğe geç

Akyaka Köyceğiz Arası Kaç KM

Akyaka Köyceğiz arası kaç km; yazımızda öncelikle Akyaka ve Köyceğiz şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Akyaka Köyceğiz arası kaç km? Akyaka Köyceğiz arası kaç saat? Akyaka Köyceğiz yol tarifi? Akyaka Köyceğiz arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Akyaka ile Köyceğiz İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Akyaka ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Akyaka ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 419km2’dir.Akyaka ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 6′ 7.7544” Kuzey ve 28° 25′ 3.9180” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Köyceğiz ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Köyceğizilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,329km2dir.Köyceğiz ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 57′ 57.7224” Kuzey ve 28° 41′ 18.9348” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Akyaka Köyceğiz Arası Kaç KM

Akyaka Köyceğiz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 38 km’dir.

Akyaka Köyceğiz Arası Kaç KM

Akyaka Köyceğiz Arası Kaç Saat

Akyaka Köyceğiz arası kaç saat; Akyaka Köyceğiz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 38 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 45 dakikasürmektedir. Akyaka Köyceğiz arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

45 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Akyaka Köyceğiz Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Akyaka Köyceğiz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 38 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Akyaka Köyceğiz Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Akyaka Köyceğiz arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Akyaka’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Akyaka’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Köyceğiz’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Köyceğiz’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.