İçeriğe geç

Aksaray Zonguldak Arası Kaç KM

Aksaray Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Aksaray ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aksaray Zonguldak arası kaç km? Aksaray Zonguldak arası kaç saat? Aksaray Zonguldak yol tarifi? Aksaray Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aksaray ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Aksaray ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Aksaray ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aksaray ili yüzölçümü yaklaşık 7,626 km2’dir. Aksaray ilinin coğrafi konumu ise 38°25′51″K 33°51′44″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Aksaray Zonguldak Arası Kaç KM

Aksaray Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 502 km’dir. Aksaray Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 394 km’dir.

Aksaray Zonguldak Arası Kaç KM

Aksaray Zonguldak Arası Kaç Saat

Aksaray Zonguldak arası kaç saat; Aksaray Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 502 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Aksaray Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Aksaray Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 394 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Aksaray Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aksaray Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 502 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aksaray Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aksaray Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aksaray’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aksaray’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.