İçeriğe geç

Aksaray Düzce Arası Kaç KM

Aksaray Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Aksaray ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aksaray Düzce arası kaç km? Aksaray Düzce arası kaç saat? Aksaray Düzce yol tarifi? Aksaray Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aksaray ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Aksaray ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Aksaray ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aksaray ili yüzölçümü yaklaşık 7,626 km2’dir. Aksaray ilinin coğrafi konumu ise 38°25′51″K 33°51′44″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Aksaray Düzce Arası Kaç KM

Aksaray Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 462 km’dir. Aksaray Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 369 km’dir.

Aksaray Düzce Arası Kaç KM

Aksaray Düzce Arası Kaç Saat

Aksaray Düzce arası kaç saat; Aksaray Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 462 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Aksaray Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Aksaray Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 369 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Aksaray Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aksaray Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 462 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aksaray Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aksaray Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aksaray’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aksaray’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.