İçeriğe geç

Aksaray Bilecik Arası Kaç KM

Aksaray Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Aksaray ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aksaray Bilecik arası kaç km? Aksaray Bilecik arası kaç saat? Aksaray Bilecik yol tarifi? Aksaray Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aksaray ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Aksaray ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Aksaray ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aksaray ili yüzölçümü yaklaşık 7,626 km2’dir. Aksaray ilinin coğrafi konumu ise 38°25′51″K 33°51′44″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS koordinatlarıdır.

Aksaray Bilecik Arası Kaç KM

Aksaray Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 km’dir. Aksaray Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 402 km’dir.

Aksaray Bilecik Arası Kaç KM

Aksaray Bilecik Arası Kaç Saat

Aksaray Bilecik arası kaç saat; Aksaray Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Aksaray Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Aksaray Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 402 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Aksaray Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aksaray Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 39 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aksaray Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aksaray Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aksaray’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aksaray’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.