İçeriğe geç

Akhisar Susurluk Arası Kaç KM

Akhisar Susurluk arası kaç km; yazımızda öncelikle Akhisar ve Susurluk şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Akhisar Susurluk arası kaç km? Akhisar Susurluk arası kaç saat? Akhisar Susurluk yol tarifi? Akhisar Susurluk arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Akhisar ile Susurluk İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Akhisar ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Akhisar ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,645km2’dir.Akhisar ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 55′ 3.5904” Kuzey ve 27° 50′ 11.8320” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Susurluk ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Susurluk ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 652km2dir.Susurluk ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 54′ 50.0760” Kuzey ve 28° 9′ 24.8472” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Akhisar Susurluk Arası Kaç KM

AkhisarSusurluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 165 km’dir.

Akhisar Susurluk Arası Kaç KM

Akhisar Susurluk Arası Kaç Saat

Akhisar Susurluk arası kaç saat; Akhisar Susurluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 165 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Akhisar Susurluk arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Akhisar Susurluk Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Akhisar Susurluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 165 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 14 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Akhisar Susurluk Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Akhisar Susurluk arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Akhisar’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Akhisar’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Susurluk’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Susurluk’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.