Akhisar Çeşme Arası Kaç KM

Akhisar Çeşme arası kaç km; yazımızda öncelikle Akhisar ve Çeşme şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Akhisar Çeşme arası kaç km? Akhisar Çeşme arası kaç saat? Akhisar Çeşme yol tarifi? Akhisar Çeşme arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Akhisar ile Çeşme İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Akhisar ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Akhisar ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,645 km2’dir. Akhisar ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 55′ 3.5904” Kuzey ve 27° 50′ 11.8320” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çeşme ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Çeşme ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 285 km2dir. Çeşme ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 19′ 27.5160” Kuzey ve 26° 18′ 11.5740” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Akhisar Çeşme Arası Kaç KM

Akhisar Çeşme arası mesafe karayolu ile yaklaşık 192 km’dir.

Akhisar Çeşme Arası Kaç KM

Akhisar Çeşme Arası Kaç Saat

Akhisar Çeşme arası kaç saat; Akhisar Çeşme arası mesafe karayolu ile yaklaşık 192 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Akhisar Çeşme arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Akhisar Çeşme Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Akhisar Çeşme arası mesafe karayolu ile yaklaşık 192 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 11 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 16 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Akhisar Çeşme Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Akhisar Çeşme arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Akhisar’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Akhisar’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çeşme’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çeşme’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.