İçeriğe geç

Akçakoca Yol Tarifi

Düzce Akçakoca yol tarifi; yazımızda öncelikle Akçakoca şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Akçakoca’ya nasıl gidilir? Akçakoca yol tarifi? Akçakoca yol haritası? Akçakoca İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Akçakoca İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce’nin ilçesi olan Akçakoca, Düzce’nin yerleşim yerlerinden biridir. Akçakoca İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 380 km2’dir. Akçakoca ilçesinin rakımı ise 7 m olarak hesaplanmıştır. Akçakoca ilçesinin doğusunda Zonguldak, batısında Sakarya, Güneyinde ise Cumayeri, Çilimli, Yığılca ve Düzce Merkez ilçeleri bulunmaktadır. Akçakoca ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Akçakoca İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Akçakoca ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 38.639 nüfusa sahiptir.

Akçakoca İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Akçakoca Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Akçakoca’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Akçakoca Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Akçakoca’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Akçakoca’ya Nasıl Gidilir? Akçakoca Yol Tarifi

Akçakoca’ya kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Akçakoca’ya gelebilirsiniz. Akçakoca karayolu ile Düzce şehir merkezine 40.4 km, İstanbul’a yaklaşık 254 km, Ankara’ya yaklaşık 276 km, İzmir’den ise yaklaşık 607 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.