İçeriğe geç

Ağrı Zonguldak Arası Kaç KM

Ağrı Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Ağrı ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ağrı Zonguldak arası kaç km? Ağrı Zonguldak arası kaç saat? Ağrı Zonguldak yol tarifi? Ağrı Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ağrı ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Ağrı ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Ağrı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ağrı ili yüzölçümü yaklaşık 11,376 km2’dir. Ağrı ilinin coğrafi konumu ise 39°40′Kuzey 43°10′Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Ağrı Zonguldak Arası Kaç KM

Ağrı Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1208 km’dir. Ağrı Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 971 km’dir.

Ağrı Zonguldak Arası Kaç KM

Ağrı Zonguldak Arası Kaç Saat

Ağrı Zonguldak arası kaç saat; Ağrı Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1208 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Ağrı Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Ağrı Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 971 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Ağrı Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ağrı Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1208 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 67 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 97 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ağrı Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ağrı Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ağrı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ağrı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.