İçeriğe geç

Ağrı Kırklareli Arası Kaç KM

Ağrı Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Ağrı ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ağrı Kırklareli arası kaç km? Ağrı Kırklareli arası kaç saat? Ağrı Kırklareli yol tarifi? Ağrı Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ağrı ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Ağrı ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 11,376 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 39°40′Kuzey 43°10′Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Ağrı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ağrı ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Ağrı ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ağrı Kırklareli Arası Kaç KM

Ağrı Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1626 km’dir. Ağrı Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1352 km’dir.

Ağrı Kırklareli Arası Kaç KM

Ağrı Kırklareli Arası Kaç Saat

Ağrı Kırklareli arası kaç saat; Ağrı Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1626 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 18 saat sürmektedir. Ağrı Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 20 saat sürmektedir. Ağrı Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1352 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

18 saat

Otobüs ile;

20 saat

Uçak ile;

2 saat 20 dakika

Ağrı Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ağrı Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1626 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 90 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 131 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ağrı Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ağrı Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ağrı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ağrı’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.