İçeriğe geç

Ağrı Düzce Arası Kaç KM

Ağrı Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Ağrı ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ağrı Düzce arası kaç km? Ağrı Düzce arası kaç saat? Ağrı Düzce yol tarifi? Ağrı Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ağrı ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Ağrı ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Ağrı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ağrı ili yüzölçümü yaklaşık 11,376 km2’dir. Ağrı ilinin coğrafi konumu ise 39°40′Kuzey 43°10′Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Ağrı Düzce Arası Kaç KM

Ağrı Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1200 km’dir. Ağrı Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1017 km’dir.

Ağrı Düzce Arası Kaç KM

Ağrı Düzce Arası Kaç Saat

Ağrı Düzce arası kaç saat; Ağrı Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1200 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Ağrı Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Ağrı Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1017 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Ağrı Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ağrı Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1200 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 67 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 97 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ağrı Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ağrı Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ağrı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ağrı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.