İçeriğe geç

Ağrı Bartın Arası Kaç KM

Ağrı Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Ağrı ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ağrı Bartın arası kaç km? Ağrı Bartın arası kaç saat? Ağrı Bartın yol tarifi? Ağrı Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ağrı ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Ağrı ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Ağrı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ağrı ili yüzölçümü yaklaşık 11,376 km2’dir. Ağrı ilinin coğrafi konumu ise 39°40′Kuzey 43°10′Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ağrı Bartın Arası Kaç KM

Ağrı Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1225 km’dir. Ağrı Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 929 km’dir.

Ağrı Bartın Arası Kaç KM

Ağrı Bartın Arası Kaç Saat

Ağrı Bartın arası kaç saat; Ağrı Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1225 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Ağrı Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Ağrı Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 929 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Ağrı Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ağrı Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1225 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 68 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 99 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ağrı Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ağrı Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ağrı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ağrı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.