İçeriğe geç

Afyon Zonguldak Arası Kaç KM

Afyon Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Afyon ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Afyon Zonguldak arası kaç km? Afyon Zonguldak arası kaç saat? Afyon Zonguldak yol tarifi? Afyon Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Afyon ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Afyon ili;

Ege bölgesinde yer alan Afyon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Afyon ili yüzölçümü yaklaşık 14,237 km²dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38°39′06″Kuzey 30°40′12” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Afyon Zonguldak Arası Kaç KM

Afyon Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 503 km’dir. Afyon Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 319 km’dir.

Afyon Zonguldak Arası Kaç KM

Afyon Zonguldak Arası Kaç Saat

Afyon Zonguldak arası kaç saat; Afyon Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 503 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Afyon Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Afyon Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 319 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Afyon Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Afyon Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 503 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre (100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Afyon Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Afyon Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.