İçeriğe geç

Afyon Uşak Arası Kaç KM

Afyon Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Afyon ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Afyon Uşak arası kaç km? Afyon Uşak arası kaç saat? Afyon Uşak yol tarifi? Afyon Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Afyon ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Afyon ili;

Ege bölgesinde yer alan Afyon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Afyon ili yüzölçümü yaklaşık 14,237 km²dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38°39′06″Kuzey 30°40′12” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir.Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Afyon Uşak Arası Kaç KM

Afyon Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 111 km’dir. Afyon Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 99 km’dir.

Afyon Uşak Arası Kaç KM

Afyon Uşak Arası Kaç Saat

Afyon Uşak arası kaç saat; Afyon Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 111 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Afyon Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Afyon Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 99 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 37 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat

Uçak ile;

37 dakika

Afyon Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Afyon Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 111 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre (100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Afyon Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Afyon Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.