Afyon Sandıklı Arası Kaç KM

Afyon Sandıklı arası kaç km; yazımızda öncelikle Afyon ve Sandıklı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Afyon Sandıklı arası kaç km? Afyon Sandıklı arası kaç saat? Afyon Sandıklı yol tarifi? Afyon Sandıklı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Afyon ile Sandıklı İli Hakkında Genel Bilgiler

Afyon ili;

Ege bölgesinde yer alan Afyon ilinin yüzölçümü yaklaşık 14,772 km2’dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38° 45′ 24.7896” Kuzey ve 30° 32′ 19.3344” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sandıklı ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Sandıklı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,238 km2dir. Sandıklı ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 27′ 54.6444” Kuzey ve 30° 16′ 21.4644” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Afyon Sandıklı Arası Kaç KM

Afyon Sandıklı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 62 km’dir.

Afyon Sandıklı Arası Kaç KM

Afyon Sandıklı Arası Kaç Saat

Afyon Sandıklı arası kaç saat; Afyon Sandıklı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 62 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Afyon Sandıklı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Afyon Sandıklı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Afyon Sandıklı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 62 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Afyon Sandıklı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Afyon Sandıklı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sandıklı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sandıklı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.