İçeriğe geç

Afyon Düzce Arası Kaç KM

Afyon Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Afyon ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Afyon Düzce arası kaç km? Afyon Düzce arası kaç saat? Afyon Düzce yol tarifi? Afyon Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Afyon ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Afyon ili;

Ege bölgesinde yer alan Afyon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Afyon ili yüzölçümü yaklaşık 14,237 km²dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38°39′06″Kuzey 30°40′12” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Afyon Düzce Arası Kaç KM

Afyon Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 375 km’dir. Afyon Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 238 km’dir.

Afyon Düzce Arası Kaç KM

Afyon Düzce Arası Kaç Saat

Afyon Düzce arası kaç saat; Afyon Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 375 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Afyon Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Afyon Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 238 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Afyon Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Afyon Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 375 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 31 litre (100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Afyon Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Afyon Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.