İçeriğe geç

Afyon Bolu Arası Kaç KM

Afyon Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Afyon ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Afyon Bolu arası kaç km? Afyon Bolu arası kaç saat? Afyon Bolu yol tarifi? Afyon Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Afyon ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Afyon ili;

Ege bölgesinde yer alan Afyon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Afyon ili yüzölçümü yaklaşık 14,237 km²dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38°39′06″Kuzey 30°40′12” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Afyon Bolu Arası Kaç KM

Afyon Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 417 km’dir. Afyon Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 239 km’dir.

Afyon Bolu Arası Kaç KM

Afyon Bolu Arası Kaç Saat

Afyon Bolu arası kaç saat; Afyon Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 417 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Afyon Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Afyon Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 239 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 49 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

49 dakika

Afyon Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Afyon Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 417 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 34 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Afyon Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Afyon Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.