İçeriğe geç

Afyon Bilecik Arası Kaç KM

Afyon Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Afyon ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Afyon Bilecik arası kaç km? Afyon Bilecik arası kaç saat? Afyon Bilecik yol tarifi? Afyon Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Afyon ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Afyon ili;

Ege bölgesinde yer alan Afyon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Afyon ili yüzölçümü yaklaşık 14,237 km²dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38°39′06″Kuzey 30°40′12” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS koordinatlarıdır.

Afyon Bilecik Arası Kaç KM

Afyon Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 205 km’dir. Afyon Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 162 km’dir.

Afyon Bilecik Arası Kaç KM

Afyon Bilecik Arası Kaç Saat

Afyon Bilecik arası kaç saat; Afyon Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 205 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Afyon Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Afyon Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 162 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 42 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

42 dakika

Afyon Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Afyon Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 205 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 12 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 17 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Afyon Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Afyon Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.