İçeriğe geç

Afyon Bartın Arası Kaç KM

Afyon Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Afyon ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Afyon Bartın arası kaç km? Afyon Bartın arası kaç saat? Afyon Bartın yol tarifi? Afyon Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Afyon ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Afyon ili;

Ege bölgesinde yer alan Afyon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Afyon ili yüzölçümü yaklaşık 14,237 km²dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38°39′06″Kuzey 30°40′12” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Afyon Bartın Arası Kaç KM

Afyon Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 519 km’dir. Afyon Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 356 km’dir.

Adana Aydın Arası Kaç KM

Afyon Bartın Arası Kaç Saat

Afyon Bartın arası kaç saat; Afyon Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 519 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Afyon Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Afyon Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 356 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 58 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

58 dakika

Afyon Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Afyon Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 519 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre (100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Afyon Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Afyon Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.