İçeriğe geç

Adıyaman Kırklareli Arası Kaç KM

Adıyaman Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Adıyaman ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Adıyaman Kırklareli arası kaç km? Adıyaman Kırklareli arası kaç saat? Adıyaman Kırklareli yol tarifi? Adıyaman Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Adıyaman ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Adıyaman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Adıyaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Adıyaman ili yüzölçümü yaklaşık 7.337 km² dir. Adıyaman ilinin coğrafi konumu ise 37°48′02″Kuzey 38°18′19″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu koordinatlarıdır.

Adıyaman Kırklareli Arası Kaç KM

Adıyaman Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1350 km’dir. Adıyaman Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1044 km’dir.

Adıyaman Kırklareli Arası Kaç KM

Adıyaman Kırklareli Arası Kaç Saat

Adıyaman Kırklareli arası kaç saat; Adıyaman Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1350 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 00 dakika sürmektedir. Adıyaman Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Adıyaman Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1044 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 00dakika

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Tren ile;

Sefer bulunmamaktadır.

Adıyaman Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Adıyaman Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1350 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 75 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 108 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Adıyaman Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Adıyaman Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Adıyaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Adıyaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.