İçeriğe geç

Eskişehir Adıyaman Arası Kaç KM

Eskişehir Adıyaman arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Adıyaman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Adıyaman arası kaç km?Eskişehir Adıyaman arası kaç saat? Eskişehir Adıyaman yol tarifi? Eskişehir Adıyaman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Adıyaman İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Adıyaman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Adıyaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Adıyaman ili yüzölçümü yaklaşık 7.337 km² dir. Adıyaman ilinin coğrafi konumu ise 37°48′02″Kuzey 38°18′19″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Adıyaman Arası Kaç KM

Eskişehir Adıyaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 980 km’dir. Eskişehir Adıyaman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 709 km’dir.

Eskişehir Adıyaman Arası Kaç KM

Eskişehir Adıyaman Arası Kaç Saat

Eskişehir Adıyaman arası kaç saat; Eskişehir Adıyaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 980 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 00 dakika sürmektedir. Eskişehir Adıyaman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Adıyaman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 709 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 00 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Tren ile;

Sefer bulunmamaktadır.

Eskişehir Adıyaman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Adıyaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 980 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Adıyaman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Adıyaman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Adıyaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Adıyaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.