İçeriğe geç

Adıyaman Düzce Arası Kaç KM

Adıyaman Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Adıyaman ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Adıyaman Düzce arası kaç km? Adıyaman Düzce arası kaç saat? Adıyaman Düzce yol tarifi? Adıyaman Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Adıyaman ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Adıyaman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Adıyaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Adıyaman ili yüzölçümü yaklaşık 7.337 km² dir. Adıyaman ilinin coğrafi konumu ise 37°48′02″Kuzey 38°18′19″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Adıyaman Düzce Arası Kaç KM

Adıyaman Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 924 km’dir. Adıyaman Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 702 km’dir.

Adıyaman Düzce Arası Kaç KM

Adıyaman Düzce Arası Kaç Saat

Adıyaman Düzce arası kaç saat; Adıyaman Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 924 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Adıyaman Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Adıyaman Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 702 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1.30 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1.30 saat

Tren ile;

Sefer bulunmamaktadır.

Adıyaman Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Adıyaman Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 924 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 51 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 74 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Adıyaman Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Adıyaman Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Adıyaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Adıyaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.