İçeriğe geç

Adıyaman Bolu Arası Kaç KM

Adıyaman Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Adıyaman ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Adıyaman Bolu arası kaç km? Adıyaman Bolu arası kaç saat? Adıyaman Bolu yol tarifi? Adıyaman Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Adıyaman ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Adıyaman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Adıyaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Adıyaman ili yüzölçümü yaklaşık 7.337 km² dir. Adıyaman ilinin coğrafi konumu ise 37°48′02″Kuzey 38°18′19″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Adıyaman Bolu Arası Kaç KM

Adıyaman Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 877 km’dir. Adıyaman Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 663 km’dir.

Adıyaman Bolu Arası Kaç KM

Adıyaman Bolu Arası Kaç Saat

Adıyaman Bolu arası kaç saat; Adıyaman Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 877 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Adıyaman Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Adıyaman Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 663 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Tren ile;

Sefer bulunmamaktadır.

Adıyaman Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Adıyaman Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 877 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 49 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 71 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Adıyaman Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Adıyaman Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Adıyaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Adıyaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.