İçeriğe geç

Adıyaman Bartın Arası Kaç KM

Adıyaman Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Adıyaman ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Adıyaman Bartın arası kaç km? Adıyaman Bartın arası kaç saat? Adıyaman Bartın yol tarifi? Adıyaman Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Adıyaman ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Adıyaman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Adıyaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Adıyaman ili yüzölçümü yaklaşık 7.337 km² dir. Adıyaman ilinin coğrafi konumu ise 37°48′02″Kuzey 38°18′19″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Adıyaman Bartın Arası Kaç KM

Adıyaman Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 979 km’dir. Adıyaman Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 667 km’dir.

Adıyaman Bartın Arası Kaç KM

Adıyaman Bartın Arası Kaç Saat

Adıyaman Bartın arası kaç saat; Adıyaman Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 979 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 00 dakika sürmektedir. Adıyaman Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Adıyaman Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 667 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 00 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Tren ile;

Sefer bulunmamaktadır.

Adıyaman Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Adıyaman Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 979 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Adıyaman Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Adıyaman Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Adıyaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Adıyaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.