İçeriğe geç

Adıyaman Balıkesir Arası Kaç KM

Adıyaman Balıkesir arası kaç km; yazımızda öncelikle Adıyaman ve Balıkesir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Adıyaman Balıkesir arası kaç km? Adıyaman Balıkesir arası kaç saat? Adıyaman Balıkesir yol tarifi? Adıyaman Balıkesir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Adıyaman ile Balıkesir İli Hakkında Genel Bilgiler

Adıyaman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Adıyaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Adıyaman ili yüzölçümü yaklaşık 7.337 km² dir. Adıyaman ilinin coğrafi konumu ise 37°48′02″Kuzey 38°18′19″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Adıyaman Balıkesir Arası Kaç KM

Adıyaman Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1214 km’dir. Adıyaman Balıkesir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 926 km’dir.

Adıyaman Balıkesir Arası Kaç KM

Adıyaman Balıkesir Arası Kaç Saat

Adıyaman Balıkesir arası kaç saat; Adıyaman Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1214 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Adıyaman Balıkesir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Adıyaman Balıkesir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 926 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Tren ile;

Sefer bulunmamaktadır.

Adıyaman Balıkesir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Adıyaman Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1214 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 67 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 98 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Adıyaman Balıkesir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Adıyaman Balıkesir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Adıyaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Adıyaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.