İçeriğe geç

Adana Düzce Arası Kaç KM

Adana Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Adana ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Adana Düzce arası kaç km? Adana Düzce arası kaç saat? Adana Düzce yol tarifi? Adana Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Adana ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Adana ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Adana ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Adana ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Adana ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Adana Düzce Arası Kaç KM

Adana Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 732 km’dir. Adana Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 561 km’dir.

Adana Düzce Arası Kaç KM

Adana Düzce Arası Kaç Saat

Adana Düzce arası kaç saat; Adana Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 732 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 00 dakika sürmektedir. Adana Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 00 dakika sürmektedir. Adana Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 561 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 00 dakika

Otobüs ile;

9 saat 00 dakika

Uçak ile;

1 saat

Tren ile;

Sefer bulunmamaktadır.

Adana Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Adana Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 732 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 59 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Adana Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Adana Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Adana’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Adana’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

İstanbul Adana arası kaç km yazımızı okumak için tıklayınız.

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.